Pereiti į pagrindinį turinį
Prisijungti
Futbolo lygos
J. League
Kitos varžybos
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2024
UEFA Europa League
World Cup 2022
Europa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Anglija
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Šiaurės Airija
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Škotija
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Velsas
Premier League
Pietų Amerika
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Šiaurės Amerika
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrika
Elite One
KPL
NPFL
Azija
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australija Okeanija
A-League
Vietiniai čempionatai
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Tarptautiniai čempionatai
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2024
UEFA Conference League
Rinktinės
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Žaidėjas -
Pirminės kortelės
Naujienos
Turnyrinė lentelė
Spėlionė
(aktyvi kortelė)
Spėlionės lentelė
Logotipai
Spėkite futbolo rungtynių rezultatą. Už teisingai atspėtą futbolo rungtynių rezultatą gaukite 10 taškų, 5 taškus už teisingai atspėtą rungtynių skirtumą ir 2 taškus už atspėtą rungtynių nugalėtoją.
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Sagan Tosu
1-0
Kashima Antlers
-
09-30 09:00
Albirex Niigata
0-2
Vissel Kobe
-
09-30 09:30
FC Tokyo
0-0
Jubilo Iwata
-
09-30 10:00
Kashiwa Reysol
0-1
Ventforet Kofu
-
09-30 10:00
Sanfrecce Hiroshima
1-1
Consadole Sapporo
-
09-30 10:00
Gamba Osaka
1-2
Yokohama F. Marinos
-
09-30 13:00
Omiya Ardija
0-0
Shimizu S-Pulse
-
09-30 13:00
Kawasaki Frontale
5-1
Cerezo Osaka
-
09-30 13:00
Vegalta Sendai
2-3
Urawa Red Diamonds
-
10-01 08:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
2-2
Albirex Niigata
-
09-23 08:00
Shimizu S-Pulse
1-3
Sanfrecce Hiroshima
-
09-23 09:00
Jubilo Iwata
2-1
Omiya Ardija
-
09-23 10:00
Kashiwa Reysol
4-1
FC Tokyo
-
09-23 10:00
Urawa Red Diamonds
2-2
Sagan Tosu
-
09-23 10:00
Ventforet Kofu
3-2
Yokohama F. Marinos
-
09-23 12:00
Cerezo Osaka
1-4
Vegalta Sendai
-
09-23 13:00
Kashima Antlers
2-1
Gamba Osaka
-
09-23 13:00
Vissel Kobe
0-0
Kawasaki Frontale
-
09-23 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Albirex Niigata
2-4
Kashima Antlers
-
09-16 12:00
Omiya Ardija
2-2
Gamba Osaka
-
09-16 12:00
Shimizu S-Pulse
0-3
Kawasaki Frontale
-
09-16 12:00
Sanfrecce Hiroshima
1-0
Cerezo Osaka
-
09-16 12:30
FC Tokyo
1-0
Vegalta Sendai
-
09-16 13:00
Sagan Tosu
2-1
Ventforet Kofu
-
09-16 13:00
Vissel Kobe
2-0
Consadole Sapporo
-
09-16 13:00
Yokohama F. Marinos
1-1
Kashiwa Reysol
-
09-16 13:00
Jubilo Iwata
1-1
Urawa Red Diamonds
-
09-17 10:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
2-1
Jubilo Iwata
-
09-09 07:00
Ventforet Kofu
0-1
Shimizu S-Pulse
-
09-09 12:00
Kashima Antlers
1-0
Omiya Ardija
-
09-09 12:30
Albirex Niigata
0-0
Sanfrecce Hiroshima
-
09-09 13:00
FC Tokyo
1-4
Cerezo Osaka
-
09-09 13:00
Gamba Osaka
1-2
Vissel Kobe
-
09-09 13:00
Kawasaki Frontale
3-0
Yokohama F. Marinos
-
09-09 13:00
Urawa Red Diamonds
1-2
Kashiwa Reysol
-
09-09 13:00
Vegalta Sendai
4-1
Sagan Tosu
-
09-10 12:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
1-0
Vegalta Sendai
-
08-26 08:00
Cerezo Osaka
0-1
Kashima Antlers
-
08-26 13:00
Jubilo Iwata
2-1
Vissel Kobe
-
08-26 13:00
Kashiwa Reysol
1-1
Albirex Niigata
-
08-26 13:00
Omiya Ardija
1-1
Sanfrecce Hiroshima
-
08-26 13:00
Sagan Tosu
1-3
Gamba Osaka
-
08-26 13:00
Yokohama F. Marinos
1-0
FC Tokyo
-
08-26 13:00
Shimizu S-Pulse
1-2
Urawa Red Diamonds
-
08-27 12:00
Ventforet Kofu
2-2
Kawasaki Frontale
-
08-27 12:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Jubilo Iwata
1-1
Cerezo Osaka
-
08-19 12:30
Kashima Antlers
2-0
Shimizu S-Pulse
-
08-19 12:30
Albirex Niigata
1-2
Vegalta Sendai
-
08-19 13:00
Gamba Osaka
0-1
Kashiwa Reysol
-
08-19 13:00
Kawasaki Frontale
2-1
Consadole Sapporo
-
08-19 13:00
Sagan Tosu
3-0
Omiya Ardija
-
08-19 13:00
Sanfrecce Hiroshima
1-0
Ventforet Kofu
-
08-19 13:00
Urawa Red Diamonds
2-1
FC Tokyo
-
08-19 13:00
Vissel Kobe
0-0
Yokohama F. Marinos
-
08-20 12:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
-
Ventforet Kofu
-
08-13 07:00
Shimizu S-Pulse
-
Kashiwa Reysol
-
08-13 12:00
Gamba Osaka
-
Jubilo Iwata
-
08-13 12:30
FC Tokyo
-
Vissel Kobe
-
08-13 13:00
Kawasaki Frontale
-
Kashima Antlers
-
08-13 13:00
Omiya Ardija
-
Albirex Niigata
-
08-13 13:00
Vegalta Sendai
-
Sanfrecce Hiroshima
-
08-13 13:00
Yokohama F. Marinos
-
Sagan Tosu
-
08-13 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Albirex Niigata
0-2
Kawasaki Frontale
-
08-09 13:00
Consadole Sapporo
0-2
Yokohama F. Marinos
-
08-09 13:00
Kashiwa Reysol
0-0
Sagan Tosu
-
08-09 13:00
Omiya Ardija
1-2
FC Tokyo
-
08-09 13:00
Sanfrecce Hiroshima
2-2
Gamba Osaka
-
08-09 13:00
Shimizu S-Pulse
3-2
Cerezo Osaka
-
08-09 13:00
Vegalta Sendai
0-0
Jubilo Iwata
-
08-09 13:00
Ventforet Kofu
0-1
Urawa Red Diamonds
-
08-09 13:00
Vissel Kobe
1-2
Kashima Antlers
-
08-09 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
2-0
Urawa Red Diamonds
-
07-29 08:00
Kashima Antlers
3-0
Ventforet Kofu
-
07-29 12:30
Gamba Osaka
3-1
Cerezo Osaka
-
07-29 13:00
Kawasaki Frontale
2-5
Jubilo Iwata
-
07-29 13:00
Vissel Kobe
3-1
Omiya Ardija
-
07-29 13:00
Yokohama F. Marinos
2-2
Shimizu S-Pulse
-
07-29 13:00
Sanfrecce Hiroshima
0-1
Sagan Tosu
-
07-30 12:30
Vegalta Sendai
1-1
Kashiwa Reysol
-
07-30 12:30
FC Tokyo
1-1
Albirex Niigata
-
07-30 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shimizu S-Pulse
2-0
Gamba Osaka
-
07-08 12:00
Cerezo Osaka
2-1
Kashiwa Reysol
-
07-08 13:00
FC Tokyo
2-2
Kashima Antlers
-
07-08 13:00
Jubilo Iwata
1-0
Ventforet Kofu
-
07-08 13:00
Omiya Ardija
2-2
Consadole Sapporo
-
07-08 13:00
Sagan Tosu
2-3
Kawasaki Frontale
-
07-08 13:00
Vissel Kobe
3-0
Vegalta Sendai
-
07-08 13:00
Yokohama F. Marinos
1-1
Sanfrecce Hiroshima
-
07-08 13:00
Urawa Red Diamonds
2-1
Albirex Niigata
-
07-09 12:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
1-0
Shimizu S-Pulse
-
07-01 08:00
Albirex Niigata
0-2
Jubilo Iwata
-
07-01 13:00
Kawasaki Frontale
5-0
Vissel Kobe
-
07-01 13:00
Omiya Ardija
1-2
Yokohama F. Marinos
-
07-01 13:00
Urawa Red Diamonds
4-3
Sanfrecce Hiroshima
-
07-01 13:00
Vegalta Sendai
2-3
Gamba Osaka
-
07-01 13:00
Ventforet Kofu
0-0
Sagan Tosu
-
07-02 12:00
Kashiwa Reysol
2-3
Kashima Antlers
-
07-02 12:30
Cerezo Osaka
3-1
FC Tokyo
-
07-02 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Jubilo Iwata
2-0
FC Tokyo
-
06-25 12:00
Shimizu S-Pulse
1-0
Ventforet Kofu
-
06-25 12:00
Vegalta Sendai
2-4
Cerezo Osaka
-
06-25 12:00
Yokohama F. Marinos
2-0
Vissel Kobe
-
06-25 12:00
Kashima Antlers
2-0
Albirex Niigata
-
06-25 12:30
Sanfrecce Hiroshima
0-3
Omiya Ardija
-
06-25 12:30
Gamba Osaka
1-1
Kawasaki Frontale
-
06-25 13:00
Kashiwa Reysol
2-1
Consadole Sapporo
-
06-25 13:00
Sagan Tosu
2-1
Urawa Red Diamonds
-
06-25 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kashima Antlers
3-0
Consadole Sapporo
-
06-17 12:30
Albirex Niigata
1-2
Omiya Ardija
-
06-17 13:00
Cerezo Osaka
1-1
Shimizu S-Pulse
-
06-17 13:00
Kawasaki Frontale
1-0
Sanfrecce Hiroshima
-
06-17 13:00
Sagan Tosu
1-1
Vegalta Sendai
-
06-17 13:00
Ventforet Kofu
0-0
Kashiwa Reysol
-
06-17 13:00
Vissel Kobe
0-1
Gamba Osaka
-
06-17 13:00
FC Tokyo
0-1
Yokohama F. Marinos
-
06-18 12:00
Urawa Red Diamonds
2-4
Jubilo Iwata
-
06-18 12:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
1-2
Vissel Kobe
-
06-04 07:00
Shimizu S-Pulse
0-2
FC Tokyo
-
06-04 07:00
Sanfrecce Hiroshima
1-3
Kashima Antlers
-
06-04 08:00
Cerezo Osaka
4-0
Albirex Niigata
-
06-04 09:00
Jubilo Iwata
3-0
Gamba Osaka
-
06-04 09:00
Vegalta Sendai
3-0
Ventforet Kofu
-
06-04 09:00
Omiya Ardija
1-1
Sagan Tosu
-
06-04 10:00
Yokohama F. Marinos
2-0
Kawasaki Frontale
-
06-04 11:00
Kashiwa Reysol
1-0
Urawa Red Diamonds
-
06-04 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kashima Antlers
0-3
Kawasaki Frontale
-
05-19 13:00
Albirex Niigata
1-0
Consadole Sapporo
-
05-20 08:00
Jubilo Iwata
0-2
Kashiwa Reysol
-
05-20 08:00
Urawa Red Diamonds
3-3
Shimizu S-Pulse
-
05-20 08:00
Ventforet Kofu
1-2
Sanfrecce Hiroshima
-
05-20 08:00
Yokohama F. Marinos
1-1
Vegalta Sendai
-
05-20 08:00
Omiya Ardija
0-3
Cerezo Osaka
-
05-20 10:00
Gamba Osaka
3-0
Sagan Tosu
-
05-20 13:00
Vissel Kobe
1-1
FC Tokyo
-
05-20 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shimizu S-Pulse
1-1
Sagan Tosu
-
05-14 07:00
Albirex Niigata
1-6
Urawa Red Diamonds
-
05-14 08:00
Kashima Antlers
1-2
Vissel Kobe
-
05-14 08:00
Yokohama F. Marinos
1-0
Ventforet Kofu
-
05-14 08:00
Cerezo Osaka
5-2
Sanfrecce Hiroshima
-
05-14 09:00
FC Tokyo
1-2
Kashiwa Reysol
-
05-14 09:00
Jubilo Iwata
0-2
Kawasaki Frontale
-
05-14 09:00
Omiya Ardija
2-1
Vegalta Sendai
-
05-14 11:00
Consadole Sapporo
0-2
Gamba Osaka
-
05-14 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Urawa Red Diamonds
0-1
Kashima Antlers
-
05-04 08:00
Gamba Osaka
1-1
Shimizu S-Pulse
-
05-05 08:00
Kawasaki Frontale
3-0
Albirex Niigata
-
05-05 09:00
Consadole Sapporo
1-0
Omiya Ardija
-
05-06 07:00
Kashiwa Reysol
1-0
Cerezo Osaka
-
05-06 08:00
Sanfrecce Hiroshima
1-1
Vissel Kobe
-
05-06 13:00
Vegalta Sendai
0-2
FC Tokyo
-
05-07 08:00
Ventforet Kofu
0-0
Jubilo Iwata
-
05-07 08:00
Sagan Tosu
1-0
Yokohama F. Marinos
-
05-07 11:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shimizu S-Pulse
0-3
Vegalta Sendai
-
04-30 07:00
Albirex Niigata
0-1
Kashiwa Reysol
-
04-30 08:00
FC Tokyo
1-0
Sanfrecce Hiroshima
-
04-30 09:00
Jubilo Iwata
2-2
Consadole Sapporo
-
04-30 09:00
Omiya Ardija
1-0
Urawa Red Diamonds
-
04-30 09:00
Kashima Antlers
2-1
Sagan Tosu
-
04-30 10:00
Vissel Kobe
0-1
Ventforet Kofu
-
04-30 10:00
Yokohama F. Marinos
0-1
Gamba Osaka
-
04-30 11:00
Cerezo Osaka
2-0
Kawasaki Frontale
-
04-30 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Gamba Osaka
6-0
Omiya Ardija
-
04-21 13:00
Kawasaki Frontale
2-2
Shimizu S-Pulse
-
04-21 13:00
Sanfrecce Hiroshima
3-3
Vegalta Sendai
-
04-22 08:00
Urawa Red Diamonds
3-2
Consadole Sapporo
-
04-22 08:00
Ventforet Kofu
1-1
Cerezo Osaka
-
04-22 08:00
Kashima Antlers
0-3
Jubilo Iwata
-
04-22 09:00
Kashiwa Reysol
2-0
Yokohama F. Marinos
-
04-22 09:00
Albirex Niigata
0-3
FC Tokyo
-
04-22 10:00
Sagan Tosu
1-0
Vissel Kobe
-
04-22 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shimizu S-Pulse
1-1
Omiya Ardija
-
04-16 07:00
Ventforet Kofu
0-2
Albirex Niigata
-
04-16 07:00
Consadole Sapporo
1-1
Kawasaki Frontale
-
04-16 07:05
Cerezo Osaka
2-2
Gamba Osaka
-
04-16 08:00
FC Tokyo
0-1
Urawa Red Diamonds
-
04-16 08:00
Jubilo Iwata
2-1
Sagan Tosu
-
04-16 09:00
Vissel Kobe
1-2
Kashiwa Reysol
-
04-16 10:00
Sanfrecce Hiroshima
0-1
Yokohama F. Marinos
-
04-16 11:00
Vegalta Sendai
1-4
Kashima Antlers
-
04-16 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Gamba Osaka
0-1
Sanfrecce Hiroshima
-
04-07 13:00
Urawa Red Diamonds
7-0
Vegalta Sendai
-
04-07 13:30
Kawasaki Frontale
1-1
Ventforet Kofu
-
04-08 08:00
Kashima Antlers
0-1
Cerezo Osaka
-
04-08 09:00
Kashiwa Reysol
0-2
Shimizu S-Pulse
-
04-08 09:00
Omiya Ardija
0-2
Vissel Kobe
-
04-08 09:00
Sagan Tosu
3-0
Albirex Niigata
-
04-08 09:00
Consadole Sapporo
2-1
FC Tokyo
-
04-08 13:00
Yokohama F. Marinos
2-1
Jubilo Iwata
-
04-08 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Albirex Niigata
2-3
Gamba Osaka
-
04-01 08:00
Sanfrecce Hiroshima
0-2
Kashiwa Reysol
-
04-01 08:00
Vegalta Sendai
0-2
Kawasaki Frontale
-
04-01 08:00
Cerezo Osaka
2-0
Yokohama F. Marinos
-
04-01 09:00
Jubilo Iwata
3-1
Shimizu S-Pulse
-
04-01 09:00
FC Tokyo
3-3
Sagan Tosu
-
04-01 10:00
Vissel Kobe
1-3
Urawa Red Diamonds
-
04-01 10:00
Omiya Ardija
0-1
Kashima Antlers
-
04-01 13:00
Ventforet Kofu
2-0
Consadole Sapporo
-
04-02 11:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kashima Antlers
1-0
Yokohama F. Marinos
-
03-10 12:00
Kawasaki Frontale
2-1
Kashiwa Reysol
-
03-10 12:00
Urawa Red Diamonds
4-1
Ventforet Kofu
-
03-10 12:30
Consadole Sapporo
1-1
Cerezo Osaka
-
03-11 08:00
Omiya Ardija
1-2
Jubilo Iwata
-
03-11 08:00
Sagan Tosu
1-0
Sanfrecce Hiroshima
-
03-11 08:00
Albirex Niigata
0-2
Shimizu S-Pulse
-
03-11 08:30
Vegalta Sendai
0-2
Vissel Kobe
-
03-11 09:00
Gamba Osaka
3-0
FC Tokyo
-
03-11 12:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Sanfrecce Hiroshima
0-1
Shimizu S-Pulse
-
03-04 07:00
Urawa Red Diamonds
3-1
Cerezo Osaka
-
03-04 07:00
Ventforet Kofu
0-1
Kashima Antlers
-
03-04 07:00
FC Tokyo
2-0
Omiya Ardija
-
03-04 08:00
Jubilo Iwata
0-1
Vegalta Sendai
-
03-04 08:00
Vissel Kobe
2-1
Albirex Niigata
-
03-04 09:00
Yokohama F. Marinos
3-0
Consadole Sapporo
-
03-04 12:00
Kashiwa Reysol
1-3
Gamba Osaka
-
03-05 08:00
Kawasaki Frontale
1-1
Sagan Tosu
-
03-05 10:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Yokohama F. Marinos
3-2
Urawa Red Diamonds
-
02-25 05:30
Kashima Antlers
0-1
FC Tokyo
-
02-25 07:00
Sagan Tosu
1-3
Kashiwa Reysol
-
02-25 07:00
Sanfrecce Hiroshima
1-1
Albirex Niigata
-
02-25 07:00
Shimizu S-Pulse
0-1
Vissel Kobe
-
02-25 07:00
Vegalta Sendai
1-0
Consadole Sapporo
-
02-25 07:00
Cerezo Osaka
0-0
Jubilo Iwata
-
02-25 08:00
Omiya Ardija
0-2
Kawasaki Frontale
-
02-25 09:00
Gamba Osaka
1-1
Ventforet Kofu
-
02-26 10:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Albirex Niigata
1-0
Cerezo Osaka
-
12-02 07:00
Consadole Sapporo
3-2
Sagan Tosu
-
12-02 07:00
FC Tokyo
0-0
Gamba Osaka
-
12-02 07:00
Jubilo Iwata
0-0
Kashima Antlers
-
12-02 07:00
Kashiwa Reysol
1-0
Sanfrecce Hiroshima
-
12-02 07:00
Kawasaki Frontale
5-0
Omiya Ardija
-
12-02 07:00
Urawa Red Diamonds
0-1
Yokohama F. Marinos
-
12-02 07:00
Ventforet Kofu
1-0
Vegalta Sendai
-
12-02 07:00
Vissel Kobe
1-3
Shimizu S-Pulse
-
12-02 07:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Cerezo Osaka
3-1
Vissel Kobe
-
11-26 06:00
Gamba Osaka
0-1
Consadole Sapporo
-
11-26 06:00
Kashima Antlers
0-0
Kashiwa Reysol
-
11-26 06:00
Omiya Ardija
0-0
Ventforet Kofu
-
11-26 06:00
Sagan Tosu
0-2
Jubilo Iwata
-
11-26 06:00
Sanfrecce Hiroshima
2-1
FC Tokyo
-
11-26 06:00
Shimizu S-Pulse
2-3
Albirex Niigata
-
11-26 06:00
Vegalta Sendai
2-2
Yokohama F. Marinos
-
11-26 06:00
Urawa Red Diamonds
0-1
Kawasaki Frontale
-
11-29 12:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kashima Antlers
1-0
Urawa Red Diamonds
-
11-05 07:00
Albirex Niigata
1-0
Ventforet Kofu
-
11-18 07:00
Kashiwa Reysol
1-0
Jubilo Iwata
-
11-18 07:00
Kawasaki Frontale
1-0
Gamba Osaka
-
11-18 07:00
Sagan Tosu
2-1
FC Tokyo
-
11-18 07:00
Vegalta Sendai
3-0
Omiya Ardija
-
11-18 07:00
Vissel Kobe
1-2
Sanfrecce Hiroshima
-
11-18 07:00
Yokohama F. Marinos
1-4
Cerezo Osaka
-
11-18 07:00
Shimizu S-Pulse
0-2
Consadole Sapporo
-
11-18 08:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Albirex Niigata
1-0
Sagan Tosu
-
10-29 07:00
Jubilo Iwata
2-1
Yokohama F. Marinos
-
10-29 08:00
Cerezo Osaka
2-1
Omiya Ardija
-
10-29 09:00
Gamba Osaka
1-1
Vegalta Sendai
-
10-29 09:00
Kashiwa Reysol
2-2
Kawasaki Frontale
-
10-29 09:00
Sanfrecce Hiroshima
0-1
Urawa Red Diamonds
-
10-29 09:00
Ventforet Kofu
2-3
Vissel Kobe
-
10-29 09:00
Consadole Sapporo
1-2
Kashima Antlers
-
10-29 09:00
FC Tokyo
0-0
Shimizu S-Pulse
-
10-29 10:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Cerezo Osaka
2-0
Ventforet Kofu
-
10-21 08:00
Omiya Ardija
1-1
Kashiwa Reysol
-
10-21 08:00
Vegalta Sendai
0-0
Shimizu S-Pulse
-
10-21 08:00
Vissel Kobe
1-2
Sagan Tosu
-
10-21 08:00
Sanfrecce Hiroshima
0-3
Kawasaki Frontale
-
10-21 08:00
Jubilo Iwata
2-2
Albirex Niigata
-
10-21 09:00
FC Tokyo
1-2
Consadole Sapporo
-
10-21 10:00
Yokohama F. Marinos
3-2
Kashima Antlers
-
10-21 13:00
Urawa Red Diamonds
3-3
Gamba Osaka
-
10-22 11:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
3-0
Kashiwa Reysol
-
10-14 07:00
Gamba Osaka
0-1
Albirex Niigata
-
10-14 08:00
Shimizu S-Pulse
0-3
Jubilo Iwata
-
10-14 08:00
Yokohama F. Marinos
1-1
Omiya Ardija
-
10-14 08:00
Kashima Antlers
2-0
Sanfrecce Hiroshima
-
10-14 09:00
Kawasaki Frontale
3-2
Vegalta Sendai
-
10-14 09:00
Urawa Red Diamonds
1-1
Vissel Kobe
-
10-14 13:00
Ventforet Kofu
1-1
FC Tokyo
-
10-15 08:00
Sagan Tosu
1-2
Cerezo Osaka
-
10-15 11:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Cerezo Osaka
4-2
Urawa Red Diamonds
-
07-22 13:00
Consadole Sapporo
1-1
Ventforet Kofu
-
08-13 07:00
Shimizu S-Pulse
1-4
Kashiwa Reysol
-
08-13 12:00
Gamba Osaka
0-2
Jubilo Iwata
-
08-13 12:30
FC Tokyo
1-0
Vissel Kobe
-
08-13 13:00
Kawasaki Frontale
3-1
Kashima Antlers
-
08-13 13:00
Omiya Ardija
1-0
Albirex Niigata
-
08-13 13:00
Vegalta Sendai
1-0
Sanfrecce Hiroshima
-
08-13 13:00
Yokohama F. Marinos
1-0
Sagan Tosu
-
08-13 13:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Ventforet Kofu
1-0
Gamba Osaka
-
08-05 12:00
Kashima Antlers
2-0
Vegalta Sendai
-
08-05 12:30
Albirex Niigata
0-2
Yokohama F. Marinos
-
08-05 13:00
Cerezo Osaka
3-1
Consadole Sapporo
-
08-05 13:00
Jubilo Iwata
2-3
Sanfrecce Hiroshima
-
08-05 13:00
Kashiwa Reysol
3-1
Vissel Kobe
-
08-05 13:00
Kawasaki Frontale
1-1
FC Tokyo
-
08-05 13:00
Sagan Tosu
2-1
Shimizu S-Pulse
-
08-05 13:00
Urawa Red Diamonds
2-2
Omiya Ardija
-
08-05 13:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Sanfrecce Hiroshima
0-0
Jubilo Iwata
-
05-27 08:00
Shimizu S-Pulse
1-3
Yokohama F. Marinos
-
05-27 08:00
Kashiwa Reysol
4-2
Omiya Ardija
-
05-27 09:00
Sagan Tosu
1-0
Consadole Sapporo
-
05-27 13:00
Vegalta Sendai
2-1
Albirex Niigata
-
05-28 07:00
FC Tokyo
1-1
Ventforet Kofu
-
05-28 10:00
Vissel Kobe
1-2
Cerezo Osaka
-
05-28 11:00
Gamba Osaka
0-1
Kashima Antlers
-
07-05 13:00
Kawasaki Frontale
4-1
Urawa Red Diamonds
-
07-05 13:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Consadole Sapporo
2-1
Sanfrecce Hiroshima
-
03-18 07:00
Shimizu S-Pulse
2-3
Kashima Antlers
-
03-18 07:00
Ventforet Kofu
1-0
Omiya Ardija
-
03-18 07:00
Yokohama F. Marinos
1-1
Albirex Niigata
-
03-18 07:00
Cerezo Osaka
1-0
Sagan Tosu
-
03-18 08:00
Kashiwa Reysol
0-1
Vegalta Sendai
-
03-18 08:00
Vissel Kobe
1-0
Jubilo Iwata
-
03-18 09:00
FC Tokyo
3-0
Kawasaki Frontale
-
03-18 12:00
Gamba Osaka
1-1
Urawa Red Diamonds
-
03-19 10:00
Save Pick
Apklausos
Which is your Favorite League?
Pasirinkimai
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Senesnės apklausos
Rezultatai
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau