Pereiti į pagrindinį turinį
Prisijungti
Futbolo lygos
Super League
Kitos varžybos
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2021
UEFA Europa League
World Cup 2022
Europa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Anglija
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Šiaurės Airija
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Škotija
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Velsas
Premier League
Pietų Amerika
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Šiaurės Amerika
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrika
Elite One
KPL
NPFL
Azija
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australija Okeanija
A-League
Vietiniai čempionatai
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Tarptautiniai čempionatai
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2021
UEFA Conference League
Rinktinės
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Žaidėjas -
Pirminės kortelės
Naujienos
Turnyrinė lentelė
Spėlionė
(aktyvi kortelė)
Spėlionės lentelė
Logotipai
Spėkite futbolo rungtynių rezultatą. Už teisingai atspėtą futbolo rungtynių rezultatą gaukite 10 taškų, 5 taškus už teisingai atspėtą rungtynių skirtumą ir 2 taškus už atspėtą rungtynių nugalėtoją.
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Asteras Tripolis
2-2
AEP Iraklis 1908 PAE
-
04-30 19:00
Atromitos Athinon
4-1
Platanias
-
04-30 19:00
Panathinaikos
2-0
Larisa
-
04-30 19:00
Panetolikos
0-2
Olympiakos Piraeus
-
04-30 19:00
Panionios
1-3
Levadiakos
-
04-30 19:00
PAOK
5-1
A.o.k. Kerkyra
-
04-30 19:00
PAS Giannina
1-1
AEK Athens
-
04-30 19:00
Xanthi FC
3-0
Veria
-
04-30 19:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
A.o.k. Kerkyra
1-0
Panionios
-
04-23 19:00
AEP Iraklis 1908 PAE
2-1
Panetolikos
-
04-23 19:00
Larisa
1-0
Xanthi FC
-
04-23 19:00
Levadiakos
0-2
AEK Athens
-
04-23 19:00
Olympiakos Piraeus
5-0
PAS Giannina
-
04-23 19:00
Panathinaikos
1-0
Atromitos Athinon
-
04-23 19:00
Platanias
1-3
PAOK
-
04-23 19:00
Veria
4-3
Asteras Tripolis
-
04-23 19:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
AEK Athens
5-0
A.o.k. Kerkyra
-
04-09 19:00
Asteras Tripolis
0-0
Xanthi FC
-
04-09 19:00
Atromitos Athinon
0-0
Larisa
-
04-09 19:00
Levadiakos
1-1
Olympiakos Piraeus
-
04-09 19:00
Panetolikos
1-0
Veria
-
04-09 19:00
Panionios
1-1
Platanias
-
04-09 19:00
PAOK
3-0
Panathinaikos
-
04-09 19:00
PAS Giannina
1-2
AEP Iraklis 1908 PAE
-
04-09 19:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Xanthi FC
3-0
Panetolikos
-
04-05 15:00
AEP Iraklis 1908 PAE
1-0
Levadiakos
-
04-05 17:15
Atromitos Athinon
0-2
PAOK
-
04-05 17:15
Larisa
1-4
Asteras Tripolis
-
04-05 17:15
Veria
3-0
PAS Giannina
-
04-05 17:15
A.o.k. Kerkyra
0-2
Olympiakos Piraeus
-
04-05 19:30
Panathinaikos
1-0
Panionios
-
04-06 17:15
Platanias
0-2
AEK Athens
-
04-06 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PAS Giannina
1-1
Xanthi FC
-
04-01 15:00
Levadiakos
3-1
Veria
-
04-01 17:15
Olympiakos Piraeus
2-1
Platanias
-
04-01 19:30
Panionios
2-1
Atromitos Athinon
-
04-02 15:00
A.o.k. Kerkyra
0-3
AEP Iraklis 1908 PAE
-
04-02 17:15
PAOK
2-0
Larisa
-
04-02 17:15
Panetolikos
1-1
Asteras Tripolis
-
04-02 17:15
AEK Athens
2-3
Panathinaikos
-
04-02 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Veria
4-0
A.o.k. Kerkyra
-
03-18 15:00
Larisa
1-0
Panetolikos
-
03-18 17:15
Atromitos Athinon
0-1
AEK Athens
-
03-18 19:30
PAOK
1-0
Panionios
-
03-19 15:00
Asteras Tripolis
1-1
PAS Giannina
-
03-19 17:15
Xanthi FC
2-2
Levadiakos
-
03-19 17:15
Panathinaikos
1-0
Olympiakos Piraeus
-
03-19 19:30
Platanias
1-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
03-20 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PAS Giannina
0-0
Panetolikos
-
03-11 15:00
Panionios
1-0
Larisa
-
03-11 17:15
AEP Iraklis 1908 PAE
1-1
Panathinaikos
-
03-11 19:30
A.o.k. Kerkyra
1-0
Xanthi FC
-
03-12 15:00
Olympiakos Piraeus
2-0
Atromitos Athinon
-
03-12 17:15
Platanias
1-0
Veria
-
03-12 17:15
AEK Athens
3-0
PAOK
-
03-12 19:30
Levadiakos
1-1
Asteras Tripolis
-
03-13 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Larisa
1-1
PAS Giannina
-
03-04 15:00
Panetolikos
2-0
Levadiakos
-
03-04 17:15
Panathinaikos
5-0
Veria
-
03-04 19:30
Atromitos Athinon
1-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
03-05 15:00
Asteras Tripolis
1-2
A.o.k. Kerkyra
-
03-05 17:15
Xanthi FC
1-0
Platanias
-
03-05 17:15
PAOK
2-0
Olympiakos Piraeus
-
03-05 19:30
Panionios
1-1
AEK Athens
-
03-06 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Veria
0-4
Xanthi FC
-
12-17 15:00
Platanias
3-0
Atromitos Athinon
-
12-17 17:15
A.o.k. Kerkyra
0-5
PAOK
-
12-17 19:30
Olympiakos Piraeus
3-1
Panetolikos
-
12-18 15:00
AEP Iraklis 1908 PAE
1-1
Asteras Tripolis
-
12-18 17:15
Levadiakos
1-4
Panionios
-
12-18 17:15
Larisa
0-0
Panathinaikos
-
12-18 19:30
AEK Athens
1-1
PAS Giannina
-
12-19 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Asteras Tripolis
0-0
Veria
-
12-10 15:00
Xanthi FC
1-0
Larisa
-
12-10 17:15
AEK Athens
4-0
Levadiakos
-
12-10 19:30
Panetolikos
2-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
12-11 15:00
Panionios
1-0
A.o.k. Kerkyra
-
12-11 17:15
PAOK
3-0
Platanias
-
12-11 17:15
Atromitos Athinon
0-1
Panathinaikos
-
12-11 19:30
PAS Giannina
0-2
Olympiakos Piraeus
-
12-12 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Platanias
1-1
Panionios
-
12-03 15:00
Veria
1-1
Panetolikos
-
12-03 17:15
A.o.k. Kerkyra
1-1
AEK Athens
-
12-03 19:30
Olympiakos Piraeus
4-0
Levadiakos
-
12-04 15:00
Larisa
1-2
Atromitos Athinon
-
12-04 17:15
Xanthi FC
3-1
Asteras Tripolis
-
12-04 17:15
Panathinaikos
1-0
PAOK
-
12-04 19:30
AEP Iraklis 1908 PAE
2-1
PAS Giannina
-
12-05 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PAS Giannina
1-2
Asteras Tripolis
-
11-05 15:00
Levadiakos
1-1
Xanthi FC
-
11-05 17:15
AEK Athens
2-2
Atromitos Athinon
-
11-05 19:30
Panetolikos
2-1
Larisa
-
11-06 15:00
A.o.k. Kerkyra
2-0
Veria
-
11-06 17:15
Panionios
1-0
PAOK
-
11-06 17:15
Olympiakos Piraeus
3-0
Panathinaikos
-
11-06 19:30
AEP Iraklis 1908 PAE
1-1
Platanias
-
11-07 19:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Xanthi FC
0-2
Panionios
-
09-17 16:00
Platanias
3-2
Levadiakos
-
09-17 18:15
Veria
0-2
AEK Athens
-
09-17 20:00
Panathinaikos
4-0
PAS Giannina
-
09-18 16:00
A.o.k. Kerkyra
2-0
Larisa
-
09-18 18:15
Atromitos Athinon
0-2
Panetolikos
-
09-18 18:15
AEP Iraklis 1908 PAE
1-2
Olympiakos Piraeus
-
09-18 20:30
Asteras Tripolis
1-2
PAOK
-
09-19 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Platanias
3-0
Asteras Tripolis
-
02-25 15:00
A.o.k. Kerkyra
0-0
Panetolikos
-
02-25 17:15
Xanthi FC
1-0
Panathinaikos
-
02-25 19:30
AEK Athens
3-0
Larisa
-
02-26 15:00
AEP Iraklis 1908 PAE
1-1
PAOK
-
02-26 17:15
Levadiakos
2-1
PAS Giannina
-
02-26 17:15
Olympiakos Piraeus
0-1
Panionios
-
02-26 19:30
Veria
0-1
Atromitos Athinon
-
02-27 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atromitos Athinon
2-1
Xanthi FC
-
02-18 15:00
PAS Giannina
1-0
A.o.k. Kerkyra
-
02-18 17:15
Asteras Tripolis
0-5
Panathinaikos
-
02-18 19:30
Panionios
1-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
02-19 15:00
Panetolikos
1-2
Platanias
-
02-19 17:15
PAOK
4-0
Veria
-
02-19 17:15
AEK Athens
1-0
Olympiakos Piraeus
-
02-19 19:30
Larisa
2-1
Levadiakos
-
02-20 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Veria
0-1
Panionios
-
02-11 15:00
Asteras Tripolis
0-1
Atromitos Athinon
-
02-11 17:15
Olympiakos Piraeus
2-0
Larisa
-
02-11 19:30
A.o.k. Kerkyra
1-0
Levadiakos
-
02-12 15:00
Platanias
3-3
PAS Giannina
-
02-12 17:15
Xanthi FC
0-0
PAOK
-
02-12 17:15
Panathinaikos
4-0
Panetolikos
-
02-12 19:30
AEP Iraklis 1908 PAE
2-2
AEK Athens
-
02-13 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Larisa
1-1
A.o.k. Kerkyra
-
02-04 15:00
Panetolikos
2-0
Atromitos Athinon
-
02-04 17:15
PAS Giannina
1-1
Panathinaikos
-
02-04 19:30
AEK Athens
6-0
Veria
-
02-05 15:00
Panionios
2-0
Xanthi FC
-
02-05 17:15
PAOK
3-2
Asteras Tripolis
-
02-05 17:15
Olympiakos Piraeus
3-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
02-05 19:30
Levadiakos
1-2
Platanias
-
02-06 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Veria
2-0
Levadiakos
-
01-14 17:15
Platanias
2-2
Olympiakos Piraeus
-
01-14 19:30
Xanthi FC
2-0
PAS Giannina
-
01-15 15:00
Asteras Tripolis
4-1
Panetolikos
-
01-15 17:15
Atromitos Athinon
1-2
Panionios
-
01-15 17:15
Panathinaikos
0-0
AEK Athens
-
01-15 19:30
AEP Iraklis 1908 PAE
0-0
A.o.k. Kerkyra
-
02-01 17:15
Larisa
0-2
PAOK
-
02-01 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
AEP Iraklis 1908 PAE
1-1
Larisa
-
01-28 15:00
Asteras Tripolis
1-1
Panionios
-
01-28 17:15
Xanthi FC
0-0
AEK Athens
-
01-28 19:30
Panathinaikos
0-0
Levadiakos
-
01-29 15:00
Atromitos Athinon
1-1
PAS Giannina
-
01-29 17:15
Panetolikos
0-1
PAOK
-
01-29 17:15
Platanias
2-1
A.o.k. Kerkyra
-
01-29 17:15
Veria
1-2
Olympiakos Piraeus
-
01-29 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atromitos Athinon
2-0
Levadiakos
-
01-07 15:00
Asteras Tripolis
3-2
AEK Athens
-
01-07 19:30
PAOK
0-1
PAS Giannina
-
01-08 15:00
Platanias
3-2
Larisa
-
01-08 17:15
Panetolikos
0-2
Panionios
-
01-08 17:15
Xanthi FC
0-2
Olympiakos Piraeus
-
01-08 19:30
Panathinaikos
1-0
A.o.k. Kerkyra
-
01-09 19:30
Veria
0-2
AEP Iraklis 1908 PAE
-
01-25 17:15
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
AEP Iraklis 1908 PAE
1-1
Veria
-
01-21 15:00
Panionios
2-0
Panetolikos
-
01-21 17:15
Olympiakos Piraeus
2-0
Xanthi FC
-
01-21 19:30
AEK Athens
2-0
Asteras Tripolis
-
01-22 15:00
Larisa
0-0
Platanias
-
01-22 17:15
Levadiakos
1-1
Atromitos Athinon
-
01-22 17:15
A.o.k. Kerkyra
1-1
Panathinaikos
-
01-22 19:30
PAS Giannina
0-1
PAOK
-
01-23 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atromitos Athinon
1-4
A.o.k. Kerkyra
-
01-18 15:00
PAS Giannina
1-0
Panionios
-
01-18 15:00
Panetolikos
3-2
AEK Athens
-
01-18 17:15
Veria
1-1
Larisa
-
01-18 17:15
Xanthi FC
3-1
AEP Iraklis 1908 PAE
-
01-18 17:15
Asteras Tripolis
0-0
Olympiakos Piraeus
-
01-18 19:30
PAOK
3-0
Levadiakos
-
01-19 17:15
Panathinaikos
2-1
Platanias
-
01-19 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
AEP Iraklis 1908 PAE
0-1
Xanthi FC
-
01-03 17:15
Levadiakos
0-1
PAOK
-
01-03 19:30
A.o.k. Kerkyra
1-1
Atromitos Athinon
-
01-04 15:00
AEK Athens
0-0
Panetolikos
-
01-04 17:15
Larisa
2-1
Veria
-
01-04 17:15
Olympiakos Piraeus
2-1
Asteras Tripolis
-
01-04 19:30
Panionios
1-1
PAS Giannina
-
01-05 15:00
Platanias
1-0
Panathinaikos
-
01-05 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PAS Giannina
2-0
Veria
-
11-26 15:00
Asteras Tripolis
1-1
Larisa
-
11-26 17:15
AEK Athens
3-0
Platanias
-
11-26 19:30
Olympiakos Piraeus
0-0
A.o.k. Kerkyra
-
11-27 15:00
Levadiakos
3-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
11-27 17:15
Panetolikos
2-3
Xanthi FC
-
11-27 17:15
Panionios
1-1
Panathinaikos
-
11-27 19:30
PAOK
3-4
Atromitos Athinon
-
11-28 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Panetolikos
4-0
A.o.k. Kerkyra
-
10-15 16:00
Asteras Tripolis
2-0
Platanias
-
10-15 18:15
Panionios
0-2
Olympiakos Piraeus
-
10-15 20:30
Panathinaikos
1-2
Xanthi FC
-
10-16 16:00
Atromitos Athinon
1-0
Veria
-
10-16 18:15
PAOK
1-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
10-16 20:30
Larisa
1-2
AEK Athens
-
10-17 19:30
PAS Giannina
0-0
Levadiakos
-
11-23 17:15
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Panathinaikos
2-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
10-27 19:30
Larisa
2-0
Panionios
-
10-29 15:00
Xanthi FC
0-0
A.o.k. Kerkyra
-
10-29 17:15
Atromitos Athinon
0-1
Olympiakos Piraeus
-
10-29 19:30
Asteras Tripolis
1-0
Levadiakos
-
10-30 17:15
Veria
0-0
Platanias
-
10-30 17:15
PAOK
1-0
AEK Athens
-
10-30 19:30
Panetolikos
1-2
PAS Giannina
-
10-31 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
A.o.k. Kerkyra
2-0
Asteras Tripolis
-
10-22 16:00
Platanias
0-1
Xanthi FC
-
10-22 18:15
AEK Athens
0-0
Panionios
-
10-22 20:30
AEP Iraklis 1908 PAE
1-2
Atromitos Athinon
-
10-23 16:00
Levadiakos
2-1
Panetolikos
-
10-23 18:15
PAS Giannina
4-0
Larisa
-
10-23 18:15
Olympiakos Piraeus
2-1
PAOK
-
10-23 20:30
Veria
1-1
Panathinaikos
-
10-24 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
A.o.k. Kerkyra
0-1
PAS Giannina
-
10-01 16:00
Levadiakos
1-1
Larisa
-
10-01 18:15
AEP Iraklis 1908 PAE
1-2
Panionios
-
10-01 20:30
Veria
0-0
PAOK
-
10-02 16:00
Panathinaikos
3-1
Asteras Tripolis
-
10-02 18:15
Platanias
0-0
Panetolikos
-
10-02 18:15
Olympiakos Piraeus
3-0
AEK Athens
-
10-02 20:30
Xanthi FC
0-0
Atromitos Athinon
-
10-03 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PAS Giannina
0-0
Platanias
-
09-24 16:00
Panionios
1-2
Veria
-
09-24 18:15
Panetolikos
0-0
Panathinaikos
-
09-24 20:30
PAOK
0-0
Xanthi FC
-
09-25 16:00
Atromitos Athinon
1-0
Asteras Tripolis
-
09-25 18:15
Levadiakos
2-1
A.o.k. Kerkyra
-
09-25 18:15
Larisa
1-0
Olympiakos Piraeus
-
09-25 20:30
AEK Athens
0-0
AEP Iraklis 1908 PAE
-
09-26 19:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
A.o.k. Kerkyra
0-1
Platanias
-
09-10 19:30
Levadiakos
0-3
Panathinaikos
-
09-10 19:30
Panionios
3-0
Asteras Tripolis
-
09-10 19:30
AEK Athens
4-1
Xanthi FC
-
09-11 19:30
Olympiakos Piraeus
6-1
Veria
-
09-11 19:30
PAOK
2-1
Panetolikos
-
09-11 19:30
PAS Giannina
3-0
Atromitos Athinon
-
09-11 19:30
Larisa
2-2
AEP Iraklis 1908 PAE
-
09-12 19:30
Save Pick
Apklausos
Which is your Favorite League?
Pasirinkimai
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Senesnės apklausos
Rezultatai
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau