Pereiti į pagrindinį turinį
Prisijungti
Futbolo lygos
Série A
Kitos varžybos
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2024
UEFA Europa League
World Cup 2022
Europa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Anglija
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Šiaurės Airija
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Škotija
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Velsas
Premier League
Pietų Amerika
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Šiaurės Amerika
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrika
Elite One
KPL
NPFL
Azija
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australija Okeanija
A-League
Vietiniai čempionatai
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Tarptautiniai čempionatai
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2024
UEFA Conference League
Rinktinės
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Žaidėjas -
Pirminės kortelės
Naujienos
Turnyrinė lentelė
Spėlionė
(aktyvi kortelė)
Spėlionės lentelė
Logotipai
Spėkite futbolo rungtynių rezultatą. Už teisingai atspėtą futbolo rungtynių rezultatą gaukite 10 taškų, 5 taškus už teisingai atspėtą rungtynių skirtumą ir 2 taškus už atspėtą rungtynių nugalėtoją.
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Flamengo
1-1
Avai
-
09-24 01:00
Santos
1-0
Atletico Paranaense
-
09-24 03:00
Sao Paulo
1-1
Corinthians
-
09-24 17:00
Atletico Goianiense
1-2
Cruzeiro
-
09-24 22:00
Chapecoense-SC
1-0
Ponte Preta
-
09-24 22:00
Coritiba
2-3
Botafogo
-
09-24 22:00
Fluminense
0-1
Palmeiras
-
09-24 22:00
Atletico Mineiro
1-3
Vitoria
-
09-25 01:00
Bahia
1-0
Gremio
-
09-25 01:00
Sport Recife
1-1
Vasco Da Gama
-
09-26 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Botafogo
2-0
Santos
-
09-17 01:00
Ponte Preta
1-3
Atletico Goianiense
-
09-17 03:00
Avai
1-1
Atletico Mineiro
-
09-17 17:00
Atletico Paranaense
3-1
Fluminense
-
09-17 22:00
Corinthians
1-0
Vasco Da Gama
-
09-17 22:00
Flamengo
2-0
Sport Recife
-
09-17 22:00
Gremio
0-1
Chapecoense-SC
-
09-17 22:00
Vitoria
1-2
Sao Paulo
-
09-17 22:00
Cruzeiro
1-0
Bahia
-
09-18 01:00
Palmeiras
1-0
Coritiba
-
09-19 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Mineiro
1-1
Palmeiras
-
09-09 22:00
Vasco Da Gama
1-0
Gremio
-
09-10 00:00
Sao Paulo
2-2
Ponte Preta
-
09-10 01:00
Atletico Paranaense
1-1
Coritiba
-
09-10 17:00
Santos
2-0
Corinthians
-
09-10 22:00
Sport Recife
0-1
Avai
-
09-10 22:00
Vitoria
2-2
Fluminense
-
09-10 22:00
Botafogo
2-0
Flamengo
-
09-11 01:00
Chapecoense-SC
1-2
Cruzeiro
-
09-11 01:00
Atletico Goianiense
1-1
Bahia
-
09-12 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Corinthians
3-1
Sport Recife
-
08-06 01:00
Fluminense
3-1
Atletico Goianiense
-
08-06 01:00
Flamengo
0-2
Vitoria
-
08-06 17:00
Bahia
2-1
Sao Paulo
-
08-06 22:00
Coritiba
2-0
Chapecoense-SC
-
08-06 22:00
Cruzeiro
0-0
Botafogo
-
08-06 22:00
Gremio
2-0
Atletico Mineiro
-
08-06 22:00
Palmeiras
0-1
Atletico Paranaense
-
08-06 22:00
Avai
0-0
Santos
-
08-07 01:00
Ponte Preta
0-0
Vasco Da Gama
-
08-07 01:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Chapecoense-SC
1-1
Bahia
-
08-03 01:30
Sport Recife
2-2
Fluminense
-
08-03 01:30
Atletico Mineiro
0-2
Corinthians
-
08-03 03:00
Vitoria
3-1
Ponte Preta
-
08-03 03:00
Atletico Goianiense
0-1
Gremio
-
08-03 03:45
Botafogo
1-2
Palmeiras
-
08-03 03:45
Santos
3-2
Flamengo
-
08-03 03:45
Atletico Paranaense
5-0
Avai
-
08-04 01:30
Sao Paulo
1-2
Coritiba
-
08-04 01:30
Vasco Da Gama
0-3
Cruzeiro
-
08-04 03:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Vitoria
1-2
Chapecoense-SC
-
07-22 22:00
Flamengo
2-1
Coritiba
-
07-23 01:00
Santos
3-0
Bahia
-
07-23 17:00
Avai
1-0
Cruzeiro
-
07-23 22:00
Fluminense
0-1
Corinthians
-
07-23 22:00
Sport Recife
0-2
Palmeiras
-
07-23 22:00
Atletico Goianiense
1-1
Botafogo
-
07-24 01:00
Atletico Mineiro
1-2
Vasco Da Gama
-
07-24 01:00
Atletico Paranaense
0-2
Ponte Preta
-
07-24 01:00
Sao Paulo
1-1
Gremio
-
07-25 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Santos
1-0
Chapecoense-SC
-
07-20 01:30
Vitoria
1-3
Gremio
-
07-20 01:30
Avai
0-0
Corinthians
-
07-20 03:00
Ponte Preta
4-0
Coritiba
-
07-20 03:00
Atletico Mineiro
0-2
Bahia
-
07-20 03:45
Flamengo
2-2
Palmeiras
-
07-20 03:45
Sao Paulo
1-0
Vasco Da Gama
-
07-20 03:45
Fluminense
1-1
Cruzeiro
-
07-21 01:30
Sport Recife
4-0
Atletico Goianiense
-
07-21 01:30
Atletico Paranaense
0-0
Botafogo
-
07-21 03:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Mineiro
0-1
Santos
-
07-13 01:30
Ponte Preta
0-3
Bahia
-
07-13 01:30
Fluminense
0-1
Botafogo
-
07-13 03:00
Atletico Paranaense
0-2
Cruzeiro
-
07-13 03:45
Palmeiras
0-2
Corinthians
-
07-13 03:45
Vitoria
1-4
Vasco Da Gama
-
07-13 03:45
Flamengo
0-1
Gremio
-
07-14 01:30
Sao Paulo
2-2
Atletico Goianiense
-
07-14 01:30
Sport Recife
3-0
Chapecoense-SC
-
07-14 01:30
Avai
1-4
Coritiba
-
07-14 03:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Goianiense
1-2
Vitoria
-
07-08 22:00
Vasco Da Gama
0-1
Flamengo
-
07-09 00:00
Corinthians
2-0
Ponte Preta
-
07-09 01:00
Chapecoense-SC
1-1
Atletico Paranaense
-
07-09 17:00
Bahia
1-1
Fluminense
-
07-09 22:00
Cruzeiro
3-1
Palmeiras
-
07-09 22:00
Gremio
0-2
Avai
-
07-09 22:00
Botafogo
1-1
Atletico Mineiro
-
07-10 01:00
Santos
3-2
Sao Paulo
-
07-10 01:00
Coritiba
0-3
Sport Recife
-
07-11 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Palmeiras
1-0
Gremio
-
07-01 22:00
Atletico Goianiense
1-1
Santos
-
07-02 01:00
Atletico Mineiro
3-1
Cruzeiro
-
07-02 22:00
Corinthians
1-0
Botafogo
-
07-02 22:00
Flamengo
2-0
Sao Paulo
-
07-02 22:00
Sport Recife
1-0
Atletico Paranaense
-
07-02 22:00
Vitoria
0-0
Bahia
-
07-02 22:00
Avai
0-0
Ponte Preta
-
07-03 01:00
Coritiba
2-2
Vasco Da Gama
-
07-03 01:00
Fluminense
3-3
Chapecoense-SC
-
07-04 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Santos
0-1
Sport Recife
-
06-25 01:00
Vasco Da Gama
1-0
Atletico Goianiense
-
06-25 17:00
Atletico Paranaense
4-1
Vitoria
-
06-25 22:00
Cruzeiro
2-0
Coritiba
-
06-25 22:00
Gremio
0-1
Corinthians
-
06-25 22:00
Ponte Preta
1-2
Palmeiras
-
06-25 22:00
Sao Paulo
1-1
Fluminense
-
06-25 22:00
Bahia
0-1
Flamengo
-
06-26 00:30
Chapecoense-SC
0-1
Atletico Mineiro
-
06-26 01:00
Botafogo
0-2
Avai
-
06-27 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Goianiense
0-1
Atletico Paranaense
-
06-17 22:00
Vasco Da Gama
1-0
Avai
-
06-18 01:00
Santos
0-0
Ponte Preta
-
06-18 03:00
Coritiba
0-0
Corinthians
-
06-18 17:00
Bahia
2-4
Palmeiras
-
06-18 22:00
Chapecoense-SC
0-2
Botafogo
-
06-18 22:00
Fluminense
2-2
Flamengo
-
06-18 22:00
Sao Paulo
1-2
Atletico Mineiro
-
06-18 22:00
Sport Recife
1-3
Vitoria
-
06-19 01:00
Cruzeiro
3-3
Gremio
-
06-20 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Goianiense
3-1
Avai
-
06-15 01:30
Atletico Mineiro
0-1
Atletico Paranaense
-
06-15 01:30
Vitoria
2-2
Botafogo
-
06-15 01:30
Sport Recife
0-0
Sao Paulo
-
06-15 01:30
Flamengo
2-0
Ponte Preta
-
06-15 03:00
Chapecoense-SC
2-1
Vasco Da Gama
-
06-15 03:45
Corinthians
1-0
Cruzeiro
-
06-15 03:45
Santos
1-0
Palmeiras
-
06-15 03:45
Coritiba
0-0
Bahia
-
06-15 22:00
Fluminense
0-2
Gremio
-
06-16 03:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Palmeiras
3-1
Fluminense
-
06-10 22:00
Vasco Da Gama
2-1
Sport Recife
-
06-11 01:00
Botafogo
2-2
Coritiba
-
06-11 17:00
Avai
1-1
Flamengo
-
06-11 22:00
Corinthians
3-2
Sao Paulo
-
06-11 22:00
Ponte Preta
3-2
Chapecoense-SC
-
06-11 22:00
Vitoria
2-0
Atletico Mineiro
-
06-11 22:00
Cruzeiro
2-0
Atletico Goianiense
-
06-12 00:30
Atletico Paranaense
0-2
Santos
-
06-12 01:00
Gremio
1-0
Bahia
-
06-13 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Fluminense
1-1
Atletico Paranaense
-
06-07 02:00
Atletico Mineiro
1-0
Avai
-
06-08 01:30
Coritiba
1-0
Palmeiras
-
06-08 01:30
Santos
1-0
Botafogo
-
06-08 03:00
Sport Recife
2-0
Flamengo
-
06-08 03:45
Vasco Da Gama
2-5
Corinthians
-
06-08 03:45
Atletico Goianiense
3-0
Ponte Preta
-
06-09 01:30
Sao Paulo
2-0
Vitoria
-
06-09 01:30
Chapecoense-SC
3-6
Gremio
-
06-09 02:00
Bahia
1-0
Cruzeiro
-
06-09 03:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Coritiba
1-0
Atletico Paranaense
-
06-03 22:00
Fluminense
2-1
Vitoria
-
06-04 00:00
Corinthians
2-0
Santos
-
06-04 01:00
Flamengo
0-0
Botafogo
-
06-04 17:00
Avai
1-0
Sport Recife
-
06-04 17:00
Gremio
2-0
Vasco Da Gama
-
06-04 22:00
Palmeiras
0-0
Atletico Mineiro
-
06-04 22:00
Ponte Preta
1-0
Sao Paulo
-
06-04 22:00
Cruzeiro
0-2
Chapecoense-SC
-
06-05 01:00
Bahia
3-0
Atletico Goianiense
-
06-06 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Vasco Da Gama
3-2
Fluminense
-
05-27 22:00
Sao Paulo
2-0
Palmeiras
-
05-28 01:00
Vitoria
0-1
Coritiba
-
05-28 03:00
Atletico Mineiro
2-2
Ponte Preta
-
05-28 17:00
Atletico Goianiense
0-1
Corinthians
-
05-28 22:00
Atletico Paranaense
1-1
Flamengo
-
05-28 22:00
Santos
0-1
Cruzeiro
-
05-28 22:00
Sport Recife
4-3
Gremio
-
05-29 00:00
Botafogo
1-0
Bahia
-
05-29 01:00
Chapecoense-SC
2-0
Avai
-
05-30 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Santos
1-0
Coritiba
-
05-20 22:00
Chapecoense-SC
1-0
Palmeiras
-
05-21 01:00
Atletico Goianiense
0-3
Flamengo
-
05-21 01:00
Vasco Da Gama
2-1
Bahia
-
05-21 17:00
Atletico Mineiro
1-2
Fluminense
-
05-21 22:00
Atletico Paranaense
0-2
Gremio
-
05-21 22:00
Vitoria
0-1
Corinthians
-
05-21 22:00
Botafogo
2-0
Ponte Preta
-
05-22 00:00
Sport Recife
1-1
Cruzeiro
-
05-22 01:00
Sao Paulo
2-0
Avai
-
05-23 02:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Flamengo
1-1
Atletico Mineiro
-
05-13 22:00
Corinthians
1-1
Chapecoense-SC
-
05-14 01:00
Fluminense
3-2
Santos
-
05-14 17:00
Avai
0-0
Vitoria
-
05-14 22:00
Bahia
6-2
Atletico Paranaense
-
05-14 22:00
Cruzeiro
1-0
Sao Paulo
-
05-14 22:00
Palmeiras
4-0
Vasco Da Gama
-
05-14 22:00
Ponte Preta
4-0
Sport Recife
-
05-14 22:00
Gremio
2-0
Botafogo
-
05-15 01:00
Coritiba
4-1
Atletico Goianiense
-
05-16 02:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Goianiense
1-1
Fluminense
-
12-03 21:00
Atletico Mineiro
4-3
Gremio
-
12-03 21:00
Atletico Paranaense
3-0
Palmeiras
-
12-03 21:00
Botafogo
2-2
Cruzeiro
-
12-03 21:00
Chapecoense-SC
2-1
Coritiba
-
12-03 21:00
Santos
1-1
Avai
-
12-03 21:00
Sao Paulo
1-1
Bahia
-
12-03 21:00
Sport Recife
1-0
Corinthians
-
12-03 21:00
Vasco Da Gama
2-1
Ponte Preta
-
12-03 21:00
Vitoria
1-2
Flamengo
-
12-03 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Fluminense
1-2
Sport Recife
-
11-25 21:00
Avai
1-0
Atletico Paranaense
-
11-26 21:00
Corinthians
2-2
Atletico Mineiro
-
11-26 21:00
Coritiba
1-2
Sao Paulo
-
11-26 21:00
Cruzeiro
0-1
Vasco Da Gama
-
11-26 21:00
Gremio
1-1
Atletico Goianiense
-
11-26 21:00
Ponte Preta
2-3
Vitoria
-
11-26 21:00
Bahia
0-1
Chapecoense-SC
-
11-26 23:00
Flamengo
1-2
Santos
-
11-26 23:00
Palmeiras
2-0
Botafogo
-
11-28 00:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Goianiense
1-1
Chapecoense-SC
-
11-19 21:00
Flamengo
3-0
Corinthians
-
11-19 21:00
Sao Paulo
0-0
Botafogo
-
11-19 21:00
Sport Recife
1-0
Bahia
-
11-19 21:00
Vitoria
1-1
Cruzeiro
-
11-19 21:00
Atletico Mineiro
3-0
Coritiba
-
11-19 23:00
Atletico Paranaense
3-1
Vasco Da Gama
-
11-19 23:00
Santos
1-0
Gremio
-
11-19 23:00
Fluminense
2-0
Ponte Preta
-
11-20 21:00
Avai
2-1
Palmeiras
-
11-21 00:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Ponte Preta
2-1
Atletico Paranaense
-
11-15 21:00
Cruzeiro
2-2
Avai
-
11-15 23:30
Gremio
1-0
Sao Paulo
-
11-15 23:30
Corinthians
3-1
Fluminense
-
11-16 01:45
Vasco Da Gama
1-1
Atletico Mineiro
-
11-16 01:45
Botafogo
1-2
Atletico Goianiense
-
11-17 00:00
Chapecoense-SC
2-1
Vitoria
-
11-17 00:00
Palmeiras
5-1
Sport Recife
-
11-17 00:00
Bahia
3-1
Santos
-
11-17 01:00
Coritiba
1-0
Flamengo
-
11-17 01:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Botafogo
0-1
Atletico Paranaense
-
11-11 21:00
Corinthians
1-0
Avai
-
11-11 23:00
Atletico Goianiense
2-0
Sport Recife
-
11-12 21:00
Gremio
1-1
Vitoria
-
11-12 21:00
Palmeiras
2-0
Flamengo
-
11-12 21:00
Vasco Da Gama
1-1
Sao Paulo
-
11-12 21:00
Bahia
2-2
Atletico Mineiro
-
11-12 22:00
Coritiba
1-1
Ponte Preta
-
11-12 23:00
Cruzeiro
3-1
Fluminense
-
11-12 23:00
Chapecoense-SC
2-0
Santos
-
11-14 00:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Avai
1-2
Bahia
-
11-08 23:30
Ponte Preta
0-1
Gremio
-
11-08 23:30
Atletico Paranaense
0-1
Corinthians
-
11-09 01:00
Sport Recife
1-2
Botafogo
-
11-09 01:00
Flamengo
2-0
Cruzeiro
-
11-09 01:45
Santos
1-2
Vasco Da Gama
-
11-09 01:45
Vitoria
3-1
Palmeiras
-
11-09 01:45
Atletico Mineiro
3-2
Atletico Goianiense
-
11-10 00:00
Sao Paulo
2-2
Chapecoense-SC
-
11-10 00:00
Fluminense
2-2
Coritiba
-
11-10 01:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Santos
3-1
Atletico Mineiro
-
11-04 21:00
Atletico Goianiense
0-1
Sao Paulo
-
11-04 23:00
Botafogo
1-2
Fluminense
-
11-04 23:00
Coritiba
4-0
Avai
-
11-05 01:00
Corinthians
3-2
Palmeiras
-
11-05 21:00
Cruzeiro
1-0
Atletico Paranaense
-
11-05 21:00
Gremio
3-1
Flamengo
-
11-05 21:00
Bahia
2-0
Ponte Preta
-
11-05 22:00
Chapecoense-SC
1-1
Sport Recife
-
11-05 23:00
Vasco Da Gama
1-1
Vitoria
-
11-05 23:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Sao Paulo
2-1
Santos
-
10-28 22:00
Flamengo
0-0
Vasco Da Gama
-
10-29 00:00
Atletico Paranaense
0-0
Chapecoense-SC
-
10-29 02:00
Atletico Mineiro
0-0
Botafogo
-
10-29 21:00
Fluminense
1-1
Bahia
-
10-29 21:00
Ponte Preta
1-0
Corinthians
-
10-29 21:00
Sport Recife
3-4
Coritiba
-
10-29 22:00
Vitoria
1-1
Atletico Goianiense
-
10-29 22:00
Avai
2-2
Gremio
-
10-29 23:00
Palmeiras
2-2
Cruzeiro
-
10-31 00:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Vasco Da Gama
1-1
Coritiba
-
10-21 22:00
Atletico Paranaense
2-1
Sport Recife
-
10-22 22:00
Bahia
2-1
Vitoria
-
10-22 22:00
Cruzeiro
1-3
Atletico Mineiro
-
10-22 22:00
Gremio
1-3
Palmeiras
-
10-22 22:00
Santos
1-0
Atletico Goianiense
-
10-22 22:00
Sao Paulo
2-0
Flamengo
-
10-22 22:00
Chapecoense-SC
2-0
Fluminense
-
10-23 00:00
Ponte Preta
1-2
Avai
-
10-23 00:00
Botafogo
2-1
Corinthians
-
10-24 01:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Goianiense
0-1
Vasco Da Gama
-
10-19 00:30
Coritiba
1-0
Cruzeiro
-
10-19 00:30
Atletico Mineiro
2-3
Chapecoense-SC
-
10-19 02:00
Avai
1-1
Botafogo
-
10-19 02:45
Corinthians
0-0
Gremio
-
10-19 02:45
Fluminense
3-1
Sao Paulo
-
10-19 02:45
Palmeiras
2-0
Ponte Preta
-
10-20 01:00
Vitoria
2-3
Atletico Paranaense
-
10-20 01:00
Flamengo
4-1
Bahia
-
10-20 02:00
Sport Recife
1-1
Santos
-
10-20 02:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Cruzeiro
2-1
Ponte Preta
-
10-07 22:00
Vasco Da Gama
1-0
Botafogo
-
10-15 01:00
Sao Paulo
2-1
Atletico Paranaense
-
10-15 03:00
Atletico Goianiense
1-3
Palmeiras
-
10-15 22:00
Chapecoense-SC
0-1
Flamengo
-
10-15 22:00
Fluminense
1-0
Avai
-
10-15 22:00
Sport Recife
1-1
Atletico Mineiro
-
10-15 22:00
Bahia
2-0
Corinthians
-
10-16 00:00
Coritiba
0-1
Gremio
-
10-16 00:00
Santos
2-2
Vitoria
-
10-17 01:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Botafogo
2-1
Chapecoense-SC
-
10-12 01:30
Atletico Paranaense
2-2
Atletico Goianiense
-
10-12 01:30
Corinthians
3-1
Coritiba
-
10-12 03:00
Atletico Mineiro
1-0
Sao Paulo
-
10-12 03:45
Avai
1-2
Vasco Da Gama
-
10-12 03:45
Gremio
0-1
Cruzeiro
-
10-12 03:45
Flamengo
1-1
Fluminense
-
10-12 23:00
Ponte Preta
1-1
Santos
-
10-12 23:00
Vitoria
1-2
Sport Recife
-
10-12 23:00
Palmeiras
2-2
Bahia
-
10-13 03:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Bahia
1-1
Coritiba
-
09-30 22:00
Vasco Da Gama
1-1
Chapecoense-SC
-
09-30 22:00
Palmeiras
0-1
Santos
-
10-01 02:00
Avai
0-2
Atletico Goianiense
-
10-01 22:00
Botafogo
2-3
Vitoria
-
10-01 22:00
Cruzeiro
1-1
Corinthians
-
10-01 22:00
Gremio
1-0
Fluminense
-
10-01 22:00
Sao Paulo
1-0
Sport Recife
-
10-01 22:00
Atletico Paranaense
0-2
Atletico Mineiro
-
10-02 02:00
Ponte Preta
1-0
Flamengo
-
10-03 02:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Fluminense
0-1
Vasco Da Gama
-
08-26 22:00
Corinthians
0-1
Atletico Goianiense
-
08-27 01:00
Bahia
1-2
Botafogo
-
08-27 22:00
Flamengo
2-0
Atletico Paranaense
-
08-27 22:00
Palmeiras
4-2
Sao Paulo
-
08-27 22:00
Ponte Preta
1-2
Atletico Mineiro
-
08-27 22:00
Avai
1-0
Chapecoense-SC
-
08-28 01:00
Cruzeiro
1-1
Santos
-
08-28 01:00
Coritiba
0-1
Vitoria
-
08-29 02:00
Gremio
5-0
Sport Recife
-
09-02 22:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico Goianiense
1-0
Coritiba
-
08-12 22:00
Vitoria
0-1
Avai
-
08-13 01:00
Sao Paulo
3-2
Cruzeiro
-
08-13 17:00
Atletico Mineiro
2-0
Flamengo
-
08-13 22:00
Sport Recife
0-0
Ponte Preta
-
08-13 22:00
Vasco Da Gama
1-1
Palmeiras
-
08-13 22:00
Atletico Paranaense
4-1
Bahia
-
08-14 01:00
Botafogo
1-0
Gremio
-
08-14 01:00
Santos
0-0
Fluminense
-
08-15 02:00
Chapecoense-SC
0-1
Corinthians
-
08-24 01:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Corinthians
0-1
Vitoria
-
08-19 22:00
Flamengo
2-0
Atletico Goianiense
-
08-20 01:00
Gremio
0-0
Atletico Paranaense
-
08-20 17:00
Avai
1-1
Sao Paulo
-
08-20 22:00
Bahia
3-0
Vasco Da Gama
-
08-20 22:00
Cruzeiro
2-0
Sport Recife
-
08-20 22:00
Ponte Preta
2-1
Botafogo
-
08-20 22:00
Coritiba
0-0
Santos
-
08-21 01:00
Palmeiras
0-2
Chapecoense-SC
-
08-21 01:00
Fluminense
2-1
Atletico Mineiro
-
08-22 02:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Botafogo
3-4
Sao Paulo
-
07-29 22:00
Palmeiras
2-0
Avai
-
07-30 01:00
Chapecoense-SC
1-2
Atletico Goianiense
-
07-30 17:00
Bahia
1-3
Sport Recife
-
07-30 22:00
Corinthians
1-1
Flamengo
-
07-30 22:00
Coritiba
0-2
Atletico Mineiro
-
07-30 22:00
Cruzeiro
0-0
Vitoria
-
07-31 01:00
Gremio
1-1
Santos
-
07-31 01:00
Vasco Da Gama
0-1
Atletico Paranaense
-
08-01 02:00
Ponte Preta
0-0
Fluminense
-
08-10 02:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Corinthians
2-2
Atletico Paranaense
-
07-16 01:00
Palmeiras
4-2
Vitoria
-
07-16 17:00
Atletico Goianiense
1-2
Atletico Mineiro
-
07-16 22:00
Chapecoense-SC
2-0
Sao Paulo
-
07-16 22:00
Cruzeiro
1-1
Flamengo
-
07-16 22:00
Gremio
3-1
Ponte Preta
-
07-16 22:00
Vasco Da Gama
0-0
Santos
-
07-16 22:00
Bahia
1-1
Avai
-
07-17 01:00
Coritiba
1-2
Fluminense
-
07-17 01:00
Botafogo
2-1
Sport Recife
-
07-18 02:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Vitoria
0-2
Santos
-
06-22 01:30
Palmeiras
1-0
Atletico Goianiense
-
06-22 03:00
Avai
0-3
Fluminense
-
06-22 03:00
Atletico Mineiro
2-2
Sport Recife
-
06-22 03:45
Atletico Paranaense
1-0
Sao Paulo
-
06-22 03:45
Botafogo
3-1
Vasco Da Gama
-
06-22 03:45
Ponte Preta
1-0
Cruzeiro
-
06-23 01:30
Corinthians
3-0
Bahia
-
06-23 01:30
Flamengo
5-1
Chapecoense-SC
-
06-23 03:00
Gremio
2-0
Coritiba
-
06-23 03:00
Save Pick
Apklausos
Which is your Favorite League?
Pasirinkimai
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Senesnės apklausos
Rezultatai
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau