Skip to main content
Log in
Football leagues
First Division
Other competitions
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2021
UEFA Europa League
World Cup 2022
Europe
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
England
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Northern Ireland
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Scotland
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Wales
Premier League
South America
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
North America
CPL
Liga MX
USA MLS
Africa
Elite One
KPL
NPFL
Asia
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australia and Oceania
A-League
Domestic leagues
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
International leagues
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2021
UEFA Conference League
National teams
World Cup 2022
European qualifiers 2020
My Picks -
Primary tabs
News
Team Stats
My Picks
(active tab)
Standings
Team logos
Pick the score of each game and get 10 points for guessing correct score, 5 points for correct difference and 2 points for the winner.
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Anorthosis
0-1
A. E. Kition Larnaca
-
20-05 19:00
Apoel
2-2
Apollon Limassol
-
20-05 19:00
Ermis
3-4
Ethnikos Achnas
-
21-05 17:00
A.E.L.
3-2
Omonia
-
21-05 19:00
Doxa Katokopias
0-3
Nea Salamis
-
21-05 19:00
Karmiotissa Polemidion
5-1
Aris Limassol
-
21-05 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A. E. Kition Larnaca
1-1
A.E.L.
-
13-05 18:00
Omonia
1-3
Apoel
-
13-05 18:00
Aris Limassol
2-0
Ermis
-
13-05 19:00
Apollon Limassol
1-1
Anorthosis
-
14-05 18:00
Ethnikos Achnas
0-4
Doxa Katokopias
-
14-05 19:00
Nea Salamis
1-0
Karmiotissa Polemidion
-
14-05 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Ermis
3-0
Nea Salamis
-
06-05 17:00
Ethnikos Achnas
1-1
Aris Limassol
-
06-05 19:00
Apollon Limassol
3-0
Omonia
-
07-05 17:00
Karmiotissa Polemidion
1-2
Doxa Katokopias
-
07-05 17:00
Apoel
0-0
A. E. Kition Larnaca
-
07-05 19:00
A.E.L.
2-0
Anorthosis
-
08-05 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Anorthosis
4-3
Omonia
-
29-04 16:00
Doxa Katokopias
0-1
Aris Limassol
-
29-04 18:00
Karmiotissa Polemidion
0-1
Ermis
-
29-04 19:00
A. E. Kition Larnaca
1-0
Apollon Limassol
-
30-04 16:00
A.E.L.
1-4
Apoel
-
30-04 18:00
Nea Salamis
0-1
Ethnikos Achnas
-
30-04 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Ermis
1-5
Doxa Katokopias
-
22-04 16:00
Omonia
1-2
A. E. Kition Larnaca
-
22-04 17:00
Ethnikos Achnas
1-1
Karmiotissa Polemidion
-
22-04 18:00
Aris Limassol
1-1
Nea Salamis
-
22-04 19:00
Apoel
1-1
Anorthosis
-
23-04 16:00
Apollon Limassol
1-1
A.E.L.
-
23-04 18:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Omonia
2-1
A.E.L.
-
12-04 16:00
Aris Limassol
3-2
Karmiotissa Polemidion
-
12-04 17:00
Ethnikos Achnas
1-1
Ermis
-
12-04 17:00
A. E. Kition Larnaca
1-0
Anorthosis
-
12-04 18:00
Apollon Limassol
1-0
Apoel
-
13-04 16:00
Nea Salamis
0-0
Doxa Katokopias
-
13-04 16:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Doxa Katokopias
3-3
Ethnikos Achnas
-
08-04 16:00
Karmiotissa Polemidion
2-0
Nea Salamis
-
08-04 17:00
Anorthosis
3-1
Apollon Limassol
-
08-04 19:00
Apoel
1-0
Omonia
-
09-04 16:00
Ermis
2-1
Aris Limassol
-
09-04 17:00
A.E.L.
2-1
A. E. Kition Larnaca
-
09-04 18:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Doxa Katokopias
3-0
Karmiotissa Polemidion
-
01-04 16:00
Aris Limassol
0-1
Ethnikos Achnas
-
01-04 17:00
A. E. Kition Larnaca
2-1
Apoel
-
01-04 19:00
Omonia
0-2
Apollon Limassol
-
02-04 17:00
Anorthosis
0-1
A.E.L.
-
02-04 18:00
Nea Salamis
4-1
Ermis
-
03-04 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Apollon Limassol
3-2
A. E. Kition Larnaca
-
18-03 16:00
Omonia
2-0
Anorthosis
-
18-03 19:00
Aris Limassol
4-1
Doxa Katokopias
-
19-03 16:00
Ethnikos Achnas
0-2
Nea Salamis
-
19-03 17:00
Ermis
3-1
Karmiotissa Polemidion
-
19-03 18:00
Apoel
2-0
A.E.L.
-
20-03 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A.E. Zakakiou
0-4
Doxa Katokopias
-
04-03 16:00
Apoel
2-1
Omonia
-
04-03 17:00
Nea Salamis
1-3
Karmiotissa Polemidion
-
04-03 18:00
Aris Limassol
3-1
Ethnikos Achnas
-
04-03 19:00
Anorthosis
0-0
Apollon Limassol
-
05-03 16:00
A.E.L.
1-2
Ermis
-
05-03 17:00
A. E. Kition Larnaca
6-0
Anagennisi Derynias
-
05-03 18:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Anagennisi Derynias
0-0
A.E. Zakakiou
-
25-02 16:00
Omonia
4-1
A.E.L.
-
25-02 17:00
Doxa Katokopias
3-1
Aris Limassol
-
25-02 19:00
Ermis
2-3
A. E. Kition Larnaca
-
26-02 16:00
Ethnikos Achnas
0-0
Nea Salamis
-
26-02 17:00
Karmiotissa Polemidion
1-4
Anorthosis
-
26-02 18:00
Apollon Limassol
2-0
Apoel
-
27-02 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Aris Limassol
4-0
Anagennisi Derynias
-
18-02 17:00
Nea Salamis
1-3
Doxa Katokopias
-
18-02 18:00
A.E. Zakakiou
0-4
Ermis
-
18-02 19:00
A. E. Kition Larnaca
4-2
Omonia
-
19-02 16:00
Apollon Limassol
3-0
Karmiotissa Polemidion
-
19-02 16:00
Anorthosis
4-2
Ethnikos Achnas
-
19-02 18:00
Apoel
3-0
A.E.L.
-
20-02 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A.E. Zakakiou
0-3
A.E.L.
-
04-02 17:00
Apollon Limassol
3-1
Doxa Katokopias
-
04-02 17:00
Nea Salamis
0-0
Ermis
-
04-02 19:00
Apoel
1-1
A. E. Kition Larnaca
-
05-02 16:00
Anorthosis
3-0
Anagennisi Derynias
-
05-02 17:00
Aris Limassol
2-4
Omonia
-
05-02 18:00
Karmiotissa Polemidion
2-2
Ethnikos Achnas
-
06-02 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Anagennisi Derynias
0-1
Apollon Limassol
-
28-01 17:00
Omonia
3-0
Nea Salamis
-
28-01 17:00
Ermis
1-4
Anorthosis
-
28-01 18:00
Ethnikos Achnas
2-3
Apoel
-
29-01 16:00
Doxa Katokopias
1-2
Karmiotissa Polemidion
-
29-01 17:00
A. E. Kition Larnaca
1-1
A.E. Zakakiou
-
29-01 18:00
A.E.L.
3-0
Aris Limassol
-
30-01 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Anorthosis
2-2
Omonia
-
21-01 17:00
Aris Limassol
1-1
A. E. Kition Larnaca
-
21-01 18:00
Apollon Limassol
3-0
Ermis
-
22-01 16:00
Nea Salamis
1-3
A.E.L.
-
22-01 16:00
Apoel
7-0
A.E. Zakakiou
-
22-01 17:00
Karmiotissa Polemidion
2-2
Anagennisi Derynias
-
22-01 18:00
Ethnikos Achnas
2-0
Doxa Katokopias
-
23-01 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Doxa Katokopias
0-2
Apoel
-
14-01 17:00
A. E. Kition Larnaca
2-0
Nea Salamis
-
14-01 19:00
A.E.L.
0-0
Anorthosis
-
15-01 16:00
Omonia
1-2
Apollon Limassol
-
15-01 16:00
Ermis
2-0
Karmiotissa Polemidion
-
15-01 17:00
Anagennisi Derynias
2-3
Ethnikos Achnas
-
15-01 18:00
A.E. Zakakiou
2-3
Aris Limassol
-
16-01 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Apollon Limassol
2-0
A.E.L.
-
07-01 17:00
Doxa Katokopias
0-0
Anagennisi Derynias
-
07-01 17:00
Anorthosis
0-1
A. E. Kition Larnaca
-
07-01 19:00
Ethnikos Achnas
3-1
Ermis
-
08-01 16:00
Apoel
5-0
Aris Limassol
-
08-01 17:00
Karmiotissa Polemidion
0-1
Omonia
-
08-01 18:00
Nea Salamis
2-0
A.E. Zakakiou
-
09-01 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Doxa Katokopias
2-3
Omonia
-
21-12 17:00
Karmiotissa Polemidion
0-3
A. E. Kition Larnaca
-
21-12 17:00
Anagennisi Derynias
2-2
Ermis
-
21-12 18:00
Apollon Limassol
2-1
A.E. Zakakiou
-
21-12 18:00
Apoel
1-0
Nea Salamis
-
21-12 19:00
Ethnikos Achnas
2-2
A.E.L.
-
22-12 16:00
Anorthosis
2-0
Aris Limassol
-
22-12 17:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A.E. Zakakiou
3-3
Karmiotissa Polemidion
-
16-12 17:00
Nea Salamis
2-1
Anorthosis
-
16-12 18:00
Aris Limassol
1-4
Apollon Limassol
-
16-12 19:00
A. E. Kition Larnaca
1-0
Ethnikos Achnas
-
17-12 16:00
Omonia
5-1
Anagennisi Derynias
-
17-12 16:00
A.E.L.
1-0
Doxa Katokopias
-
17-12 17:00
Ermis
1-1
Apoel
-
17-12 18:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Anagennisi Derynias
1-3
A.E.L.
-
10-12 17:00
Apollon Limassol
1-1
Nea Salamis
-
10-12 17:00
Ermis
2-2
Omonia
-
10-12 19:00
Ethnikos Achnas
3-1
A.E. Zakakiou
-
11-12 16:00
Karmiotissa Polemidion
3-3
Aris Limassol
-
11-12 17:00
Doxa Katokopias
1-1
A. E. Kition Larnaca
-
11-12 18:00
Apoel
2-1
Anorthosis
-
12-12 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Anagennisi Derynias
0-0
A. E. Kition Larnaca
-
03-12 17:00
Omonia
1-4
Apoel
-
03-12 17:00
Karmiotissa Polemidion
1-0
Nea Salamis
-
03-12 19:00
Apollon Limassol
1-1
Anorthosis
-
04-12 16:00
Ethnikos Achnas
2-0
Aris Limassol
-
04-12 16:00
Ermis
0-1
A.E.L.
-
04-12 18:00
Doxa Katokopias
1-0
A.E. Zakakiou
-
05-12 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A. E. Kition Larnaca
1-0
Ermis
-
26-11 17:00
Nea Salamis
1-0
Ethnikos Achnas
-
26-11 18:00
A.E.L.
1-0
Omonia
-
26-11 19:00
A.E. Zakakiou
1-1
Anagennisi Derynias
-
27-11 16:00
Aris Limassol
4-0
Doxa Katokopias
-
27-11 17:00
Anorthosis
0-1
Karmiotissa Polemidion
-
27-11 18:00
Apoel
1-1
Apollon Limassol
-
28-11 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Ermis
2-1
A.E. Zakakiou
-
19-11 17:00
A.E.L.
1-0
Apoel
-
19-11 19:00
Anagennisi Derynias
1-2
Aris Limassol
-
20-11 16:00
Omonia
2-1
A. E. Kition Larnaca
-
20-11 16:00
Doxa Katokopias
0-0
Nea Salamis
-
20-11 17:00
Karmiotissa Polemidion
0-6
Apollon Limassol
-
20-11 18:00
Ethnikos Achnas
2-1
Anorthosis
-
21-11 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A.E. Zakakiou
0-1
Omonia
-
05-11 17:00
Aris Limassol
0-2
Ermis
-
05-11 18:00
A. E. Kition Larnaca
2-1
A.E.L.
-
05-11 19:00
Anorthosis
3-0
Doxa Katokopias
-
06-11 16:00
Apollon Limassol
3-2
Ethnikos Achnas
-
06-11 17:00
Nea Salamis
2-0
Anagennisi Derynias
-
06-11 17:00
Apoel
4-1
Karmiotissa Polemidion
-
06-11 18:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Ethnikos Achnas
4-2
Karmiotissa Polemidion
-
29-10 18:00
Omonia
3-1
Aris Limassol
-
29-10 18:00
A. E. Kition Larnaca
1-1
Apoel
-
29-10 20:00
Doxa Katokopias
0-1
Apollon Limassol
-
30-10 18:00
A.E.L.
1-1
A.E. Zakakiou
-
30-10 19:00
Ermis
1-2
Nea Salamis
-
30-10 19:00
Anagennisi Derynias
1-2
Anorthosis
-
31-10 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A.E. Zakakiou
1-4
Apoel
-
15-10 18:00
Omonia
2-0
Anorthosis
-
15-10 18:00
A.E.L.
3-0
Nea Salamis
-
15-10 20:00
Anagennisi Derynias
0-1
Karmiotissa Polemidion
-
16-10 18:00
Ermis
3-2
Apollon Limassol
-
16-10 19:00
Doxa Katokopias
0-0
Ethnikos Achnas
-
16-10 20:00
A. E. Kition Larnaca
4-0
Aris Limassol
-
17-10 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Aris Limassol
0-0
A.E. Zakakiou
-
01-10 18:00
Ethnikos Achnas
5-3
Anagennisi Derynias
-
01-10 19:00
Anorthosis
0-0
A.E.L.
-
01-10 20:00
Apollon Limassol
2-1
Omonia
-
02-10 18:00
Karmiotissa Polemidion
3-0
Ermis
-
02-10 18:00
Apoel
2-0
Doxa Katokopias
-
02-10 20:00
Nea Salamis
0-1
A. E. Kition Larnaca
-
02-10 20:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Ethnikos Achnas
1-2
Omonia
-
17-09 18:00
Anorthosis
2-2
A.E. Zakakiou
-
17-09 20:00
Apoel
2-0
Anagennisi Derynias
-
18-09 18:00
Apollon Limassol
0-1
A. E. Kition Larnaca
-
18-09 18:00
Doxa Katokopias
1-2
Ermis
-
18-09 19:00
Nea Salamis
0-0
Aris Limassol
-
18-09 20:00
Karmiotissa Polemidion
0-1
A.E.L.
-
19-09 19:00
Save Pick
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A. E. Kition Larnaca
3-0
Karmiotissa Polemidion
-
10-09 18:00
Omonia
1-1
Doxa Katokopias
-
10-09 19:00
Nea Salamis
0-4
Apoel
-
10-09 20:00
A.E. Zakakiou
0-4
Apollon Limassol
-
11-09 18:00
Ermis
1-0
Anagennisi Derynias
-
11-09 19:00
Aris Limassol
1-2
Anorthosis
-
11-09 20:00
A.E.L.
0-0
Ethnikos Achnas
-
12-09 19:00
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Nea Salamis
0-3
Aris Limassol
-
11-03 17:00
A.E.L.
1-1
Apollon Limassol
-
11-03 19:00
Karmiotissa Polemidion
5-3
Ethnikos Achnas
-
12-03 16:00
Doxa Katokopias
2-1
Ermis
-
12-03 17:00
Anorthosis
0-1
Apoel
-
12-03 18:00
A. E. Kition Larnaca
1-1
Omonia
-
13-03 19:00
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Ermis
1-2
Aris Limassol
-
11-02 17:00
Omonia
2-0
A.E. Zakakiou
-
11-02 17:00
Karmiotissa Polemidion
0-1
Apoel
-
11-02 19:00
A.E.L.
1-1
A. E. Kition Larnaca
-
12-02 16:00
Ethnikos Achnas
2-2
Apollon Limassol
-
12-02 17:00
Anagennisi Derynias
0-1
Nea Salamis
-
12-02 18:00
Doxa Katokopias
0-2
Anorthosis
-
13-02 19:00
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A.E. Zakakiou
0-2
Anorthosis
-
03-01 17:00
Aris Limassol
1-2
Nea Salamis
-
03-01 17:00
Anagennisi Derynias
2-4
Apoel
-
03-01 18:00
A. E. Kition Larnaca
1-3
Apollon Limassol
-
03-01 19:00
Ermis
1-0
Doxa Katokopias
-
04-01 17:00
Omonia
3-2
Ethnikos Achnas
-
04-01 17:00
A.E.L.
4-1
Karmiotissa Polemidion
-
04-01 18:00
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Apollon Limassol
4-0
Anagennisi Derynias
-
22-10 18:00
Karmiotissa Polemidion
1-0
Doxa Katokopias
-
22-10 18:00
Nea Salamis
1-1
Omonia
-
22-10 20:00
A.E. Zakakiou
2-5
A. E. Kition Larnaca
-
23-10 18:00
Aris Limassol
0-3
A.E.L.
-
23-10 19:00
Anorthosis
2-2
Ermis
-
23-10 20:00
Apoel
2-0
Ethnikos Achnas
-
24-10 19:00
Save Pick
Matchup
My points
Game time
A.E. Zakakiou
1-5
Nea Salamis
-
24-09 18:00
Omonia
4-2
Karmiotissa Polemidion
-
24-09 19:00
A.E.L.
2-1
Apollon Limassol
-
24-09 20:00
A. E. Kition Larnaca
4-1
Anorthosis
-
25-09 18:00
Aris Limassol
0-3
Apoel
-
25-09 19:00
Anagennisi Derynias
0-1
Doxa Katokopias
-
25-09 20:00
Ermis
2-1
Ethnikos Achnas
-
26-09 19:00
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Doxa Katokopias
1-3
A.E.L.
-
27-08 18:00
Anagennisi Derynias
2-2
Omonia
-
27-08 19:00
Apollon Limassol
0-0
Aris Limassol
-
27-08 19:00
Anorthosis
0-0
Nea Salamis
-
27-08 20:00
Karmiotissa Polemidion
0-0
A.E. Zakakiou
-
28-08 18:00
Apoel
3-0
Ermis
-
28-08 20:00
Ethnikos Achnas
0-3
A. E. Kition Larnaca
-
21-09 19:00
Save Pick
Matchup
My points
Game time
Omonia
3-1
Ermis
-
20-08 18:00
Nea Salamis
0-3
Apollon Limassol
-
20-08 20:00
A.E. Zakakiou
3-1
Ethnikos Achnas
-
21-08 18:00
A.E.L.
1-0
Anagennisi Derynias
-
21-08 20:00
Aris Limassol
1-1
Karmiotissa Polemidion
-
22-08 19:00
A. E. Kition Larnaca
2-0
Doxa Katokopias
-
14-09 19:00
Anorthosis
0-0
Apoel
-
21-09 18:00
Save Pick
Poll
Which is your Favorite League?
Choices
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Older polls
Results
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau